Meist

MODIVO't inspireerib meie kirg ilu ja moe vastu. Spetsiaalselt Sinu jaoks meil on ettevalmistatud lai valik parimaid premium klassi rõivabrände. Nende brändide väljavalimisel arvestasime tänaste trendide ning meie klientide vajadustega. Erilise hoolega välja valitud tooted, lihtsad ostud, turvalised makseviisid, kiire tarne ja tasuta tagastus 100 päeva jooksul - MODIVO'st ostmine on puhas nauding. Veendu ise!


 1. Arvukad auhinnad

  Meid hindavad kõrgelt meie ala asjatundjad, partnerid ning Kliendid, seda tõestavad sellised prestiižikad auhinnad, nagu Digital Excellence, eCommerce Polska, Effie Award, Imagine Excellence. Tänu sellele naudime usaldusväärse firma mainet, kes järgib üksikasjalikke eeskirju, tervisliku konkurentsi põhimõtteid ja oma igapäevastes toimingutes eelkõige hoolitseb ka kõige nõudlikumate klientide eest.

 2. Premium kvaliteet

  Sinu ootuste rahuldamiseks meie spetsialistid on valmis teinud valiku, mis põhineb viimastele trendidele ja pidevalt laienevale premium brändide portfooliole! Turustame ja teeme koostööd ainult usaldusväärsete partneritega. Müügis olevate toodete ehtsus ja kõrge kvaliteet on meie poolt garanteeritud. MODIVO's võid alati kindel olla, et ostad kõige parimat.

 3. Turvalised makseviisid

  Kasutame ainult kontrollitud makseviise: PayU, PayPal ja muid. Sa ei usalda internetimakseid? Pole probleemi! Esita tellimus ja maksa kättesaamisel. Nii lihtne!

 4. SSL - turvaliste ostude garantii

  Kasutame SSL krüpteerimist, mis tagab andmeedastuse konfidentsiaalsuse ja terviklikkuse, ning ka serveri autentimise. Tänu sellele Sinu isikuandmed on krüpteeritud ja kaitstud volitamata juurdepääsu ja edastamise eest.

 5. Sinu isikuandmed on meil kindlates kätes

  Sinu isikuandmete kaitse on meie jaoks ülioluline. MODIVO grupi üksused garanteerivad Sinu andmete turvalist töötlemist. Sinu poolt edastatud andmed (nt kasutajatunnus, salasõna, elukoha aadress või pangakonto number) on korralikult kaitstud ja neid kasutatakse ainult nende kogumise eesmärgist lähtuvalt.


Garanteerime Sulle edukad ja turvalised ostud! Veendu ise!


Sul on küsimusi? Võta meiega ühendust kirjutades e-posti aadressile info@modivo.ee